Антидощ

Автомобільний салон ``внутрішній світ`` водія
aquapel


Антидощ для скла – безумовно одна з найпопулярніших та поширених послуг у нашій детейлінг студії.

Антидощ розроблене спеціально для скла покриття, яке має яскраво виражені гідрофобні властивості. Після нанесення на скло, склад на молекулярному рівні, утворює невидиму для людського ока плівку на поверхні скла. За рахунок цього, мінімізується площа контакту вологи зі склом, краплі утворюють круглу форму і віддаляються зі скла під власною вагою (в режимі спокою, коли автомобіль не рухається), або під впливом сили потоків повітря (під час руху).

Таким чином скло автомобіля  після нанесення покриття володіє рядом переваг:

а) суттєве покращення видимості, при переміщенні автомобіля в умовах дощу і мокрого снігу;

б) поліпшення візуального комфорту, в час поїздки на автомобілі у ночі, а також зменшення блиску від зустрічних фар;

в) більш легке і ефективне видалення нальотів і снігу в зимовий період, а також слідів комах в теплу пору року;

г) значне продовження терміну служби автомобільних двірників.

У своїй роботі ми використовуємо оригінальний антидощ Aquapel (Аквапель). Даний склад є безумовним лідером на ринку, як за характеристиками, так і за терміном служби, і розроблявся американськими фахівцями в галузі авіації.

Антідощове покриття Aquapel має термін служби:

8-9 місяців на лобовому склі (залежить від пробігу автомобіля і частоти використання двірників);

10-14 місяців – на бічних склах, люку або панорамному даху (при цьому бічні скла під час руху залишаються практично сухими).

Аквапель не містить в своєму складі воску і силікону, тому повністю виключає відблиски і “жирову плівку” під час руху.

Ми вкрай не рекомендуємо купувати або наносити дешеві склади, які продаються в роздрібних магазинах Львова, автозаправних станціях та автомийки, тому що крім низької вартості, вони не мають жодної переваги перед оригінальним покриттям Aquapel. Дешеві антидощ містять в своєму складі воски та силікони, які негативно позначаються на огляді, при русі в темний час доби, а також залишають “масляну плівку”, при взаємодії з очисною рідиною. Сюди ж до недоліків можна віднести вкрай короткий термін служби.

З розцінками можна ознайомитися в нашому прайсі.

Вартість нанесення покриття на скло автомобіля, включаючи підготовчі роботи (правильна підготовка скла – це 50% подальшої тривалої і безпроблемної роботи нанесеного покриття):

  • попереднє очищення усього скла автомобіля від основних забруднень;
  • механічне очищення скла від водяного каменя, вапняного нальоту, різних відкладень солей і ін., за допомогою ексцентрикової полірувальної машинки, спец. кола і пасти для очищення скла;
  • знежирення;
  • нанесення самого покриття антидощ.