Хімчистка авто

Хімчистка салону автомобіля

Автомобільний салон ``внутрішній світ`` водія

Всебічна хімчистка салон і багажний відсік.

Процедура включає в себе хімчистку всіх ділянок забруднень: підлогу, стелю, сидіння, торпедо, пластикові накладки, повітроводи, ремені безпеки та ін ..

Робота виконується при всебічному освітленні салону зсередини.

Використовується велика різноманітність обладнання, включаючи парогенератор, детейлінг щітки і пензлик. В якості активних компонентів використовується біо автокосметика, безпечна для дорослих і дітей, а так само тварин.

По закінченню процедури проводиться озонування повітря в салоні, яке сприяє видаленню 98% бактерій і мікроорганізмів в обшивці салону.

Технологічно, хімчистку автомобіля в нашій студії можна розбити на кілька етапів.

У більшості випадків, хімчистка проводиться з частковим або повним розбором салону. Знімаються передні сидіння і задній диван. Пластикові накладки на пороги, пластик на бічних стійках, педаль акселератора (у випадках кріплення до підлоги) також демонтуються для подальшого очищення як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони.

Для очищення ковриліну використовується професійне обладнання Cyclone Z-014, Екстрактор Soteco, Tornador Z-020 і якісна, безпечна німецька хімія. Склад не містить шкідливих для здоров’я речовин (на відміну від дешевих аналогів, які використовуються на більшості автомийок), запобігає вицвітанню фарб і перешкоджає розтягуванню тканини. Для очищення стійких забруднень використовується
Koch Chemie Fleckenwasser.

Після очищення, текстиль обробляється консервантом Koch Chemie Pol Star. Склад надійно консервує поверхню, не залишаючи слідів, в подальшому значно полегшує процес хімчистки за рахунок того, що не дає забрудненням проникати глибоко в текстуру тканини.

У процесі комплексної хімчистки також проводиться очищення багажного відділення, включаючи нішу для запасного колеса і саму запаску.


Для очищення пластику, використовується якісна продукція світових виробника Nanoskin, Koch Chemie, Griots Car Care, 1Z а також 1Z Plastik-Reiniger.. Дана хімія абсолютно безпечна для пластику, дбайливо очищає його, не залишаючи слідів і не руйнуючи текстуру самого матеріалу.

Очищення стелі і бічних стійок здійснюється із застосуванням Koch Chemie Mehrzweckreiniger, мікрофіброві рукавиці і мікрофіброві рушники. У разі сильного забруднення або наявності стійких забруднень використовується Tornador Z-020. Даний підхід дозволяє якісно видалити всі забруднення, при цьому виключає можливість кашлачення матеріалу або провисання стелі (що відбувається найчастіше при дешевій і швидкій хімчистці на автомийці, де технологічний процес побудований неправильно).

Для очищення шкіри використовуються очисники світових виробників LCK, англійської LeTech та німецької lLederzentrum. Дані виробники спеціалізуються на виробництві продукції для очищення, захисту та реставрації шкіряних виробів.

Ми не радимо робити хімчистку шкіри на потокової мийці, де використовуються лужні очисники. Луг вкрай згубно впливає на шкіру, зневоднює її, в наслідок чого шкіра дуже швидко втрачає еластичність і розтріскується.

Для забруднень середньої стійкості ми використовуємо очищувач Leder Reiniger Mild від Colourlock, німецького виробника Lederzentrum.


Однією з найпоширеніших проблем у власників світлих шкіряних салонів є синява на шкірі або ж фарбування шкіри в інші кольори (джинси дублянки, шкіряні куртки). Відбувається це через те, що верхній шар шкіри (незалежно від того, натуральна шкіра або штучна) складається з поліуретану, який зверху покритий захисним лаком. Поліуретан втягує в себе сторонні барвники. Для очищення сильних забруднень використовуються очищувач шкіри Leder Reiniger Stark. Щоб прибрати синяву використовуються Tinten & Kulli Ex от Koch Chemie. Іонізатор прибирає сторонні барвники не пошкоджуючи саму шкіру.

Ми настійно не рекомендуємо користуватися послугою очищення шкіри від сторонніх барвників на звичайній мийці або в сумнівному автосервісі. Там часто ця процедура проводить із застосуванням звичайної розчинника, який стирає верхній, захисний шар поліуретан, замість очищення.

Фінальний етап є озонування салону, для видалення бактерій в усіх прихованих порожнинах, тканини і повітроводи автомобіля. Залишкові запахи (тютюн та ін.) Нейтралізуються за технологією “сухий туман”.

При активному використанні ми рекомендуємо проводити хімчистку салону один раз в 1-2 роки. Це дозволить зберегти салон у відмінному стані, що в цілому підвищує вартість автомобіля при наступній його продажі.

 З розцінками можна ознайомитися в нашому прайсі.