Як правильно експлуатувати шкіряний салон автомобіля та його вороги!

Як правильно експлуатувати шкіряний салон автомобіля та його вороги!

admin
0

Ви дізнаєтеся:

1.Від чого страждає шкіра.

2.Як вберегти шкіру від різних факторів.

3.Поради по догляду за шкірою.

Всім привіт. Сьогодні хотілося б підняти питання догляду за автомобільною шкірою. Ні для кого не секрет, що шкіра в автомобілі завжди дарує особливий шарм, зовнішній вигляд, тактильні відчуття, запах в салоні автомобіля. У сучасному автомобілебудуванні простежується тенденція економії на матеріалах. На жаль, це не обійшло і автомобільну шкіру. Зараз все більше і більше використовується так звана – Еко Шкіра або Шкір Зам, хто як не називає, але суть одна)) Еко шкіра, як і натуральна шкіра вимагає певного якісного догляду.

Що шкідливо для шкіри?

Вороги шкіряного салону вже давно відомі – мороз чи тепло, сонце, УФ-промені, вологість або сухість, підігрів сидінь. Всі ці фактори в цілому призводять до одного – через певний час на поверхні шкіри утворюються тріщини. Головна небезпека для шкіри в теплу пору року – сонце, яке її просто сушить, тому в жаркі місяці (з середини весни до початку осені) раджу проводити обробку раз в 2-3 місяці. Взимку шкіру заморожує мороз, тому вона «дубіє», втрачає еластичність і теж може тріснути – проте взимку шкіра не сохне на сонці, тому сидіння можна обробляти раз в 3-4 місяці. Варто відмітити, що шкіряна оббивка буває з захисним шаром або без нього: якщо капнути воду і вона не вбирається в шкіру, а збирається в кульку і стікає – це означає, що шкіра оброблена захисним шаром. Однак нерідко і сам шар захисту розтріскується, тому за такою шкіряною оббивкою теж необхідний догляд.

Як вберегти шкіру від різних факторів.

Від себе хочу дати кілька порад, які будуть корисні всім. Фахівцям, які працюють в сфері детейлінг, та звичайним автолюбителям рекомендую в своїй роботі використовувати тільки ті засоби, які призначені саме для очищення шкіри. Якщо який-небудь засіб очищає шкіру, це не означає, що він корисний для шкіри. Завжди працюйте на перспективу і думайте про наслідки, які може спричинити за собою очищення шкіри засобами, не призначеними для шкіри. Що буде через півроку, рік зі шкірою … Чи не замислювалися? Задумайтесь.

Так само необхідно розуміти, що не всі забруднення можливо очистити і прикладання силових зусиль під час очистки шкіри може призвести тільки до сумних наслідків. Так само багато хто забуває про те, що верхній шар шкіри, це так званий захисний поліуретановий шар лаку, який захищає шкіру від швидкого зносу. Використання сильних очищувачів на основі розчинників дуже швидко знімають верхній шар і ушкоджують вже саму фарбу шкіри, що веде до реставрації ушкодженого елемента.

Поради по догляду за шкірою


Але ні в якому разі не намагайтеся очищати шкіру побутовими вологими серветками, це може привести до дуже не приємних наслідків. Догляд за шкірою, це ціла наука і ми ще не раз повернемося до цієї цікавої теми. Всім удачі, добра і любові!

Якісна хімчистка салону автомобіля. Дорого?Потрібно?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *