Якісна хімчистка салону автомобіля. Дорого?Потрібно?

Якісна хімчистка салону автомобіля. Дорого?Потрібно?

admin
0

Хімчистка автомобіля – з одного боку, слова для багатьох знайомі, адже їх можна зустріти на будь-якій автомийці, але ці слова наповнені різним змістом. І він формується від того, хто робить хімчистку і найголовніше чому? У Львові переважна більшість використовує Вінет (Vinet Atas). Це жахлива річ, не дивлячись на те, що родом вона з країни Лазурного моря – Італії. Її випари токсичні і якщо не витягнути хімію до кінця – після висихання вона залишить білі плями на сидінні. Але ці мінуси легко перекриваються маленькою ціною. І те, що клієнт потім ймовірно буде возити в цьому салоні дітей, себе самого і домашніх тварин – справа третього порядку …

На жаль, саме так будується бізнес модель нашого міста. Нам вона противна і у своїй особистій справі ми женемо її лісом. У студії використовується тільки повний спектр лінійки німецької компанії Koch Chemie.

Дана компанія знаходиться на ринку автокосметики з 1968 року і не просто перебуває, а робить дуже якісну хімію, яка дійсно показує високі результати на ділі! Вона є біорозкладною і фактично не шкідливою, як для людини так і для навколишнього середовища. Дану хімію використовують детейлінг центри Німеччини та інших Європейських країнах і поодинокі преміум мийки нашого міста.Її мінус – висока закупівельна ціна.

Але Quick Clean не тільки знає свою справу. У цієї справи Велика мета – бажання підняти культуру по догляду за авто на новий рівень! І це можна зробити запропонувавши лише передове, але по розумній ціні.

Висока ефективність і екологічна безпека хімчистки повинні стати головними критеріями при виборі сервіса, який надає послуги подібного роду. І ні в якому випадку не можна за основний критерій брати низьку вартість послуг: дешево – означає не якісно, а економія на хімчистці салону небезпечна для здоров’я.

Щодо передового – хімчистка салону автомобіля виконується за допомогою останніх досягнень в цій сфері:

mixon

Цей апарат незамінний для хімчистки авто. Він майже на 100% вибиває весь бруд і пісок, який засів в глибині ковроліну чи стелі. Особливість ховається в можливості створювати міні торнадо. Зокрема Торнадор подає разом з повітрям професійну хімію, яка входить в тканину на глибину до 2-х сантиметрів очищаючи повністю волокна зсередини, а не поверхово.

postfoto_1

postfoto_2

І це не слогани з брошур, а справжня робота. Особливо прошу звернути уваги на цю можливість студії – власників світлих салонів – результат з ними особливо сильний. Дивно, скільки піску і бруду виходить з тільки що зібраного звичайним пилососом салону. Після роботи Торнадора можна сміливо сказати, що в салоні автомобіля дійсно чисто.

Отже підведу не велику риску сказаного – вартість даної хімчистки складає від 1800грн, але в дану вартість так само увійде повний детейлінг салону. Шкіра і пластик буде оброблений засобами компанії Koch з проф лінійки, які мають сертифікати відповідності, Mercedes-Benz, BMW, Audi, та паспорт безпеки. В результаті Ви отримуєте чистий та сухий салон, +детальну інформацію по догляду, та знижку 10% на наступне чистку!А найголовніше, Ви будете впевнені, що хімчистка салону пішла на користь Вам і Вашому авто.

Як правильно експлуатувати шкіряний салон автомобіля та його вороги!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *