ДЕТЕЙЛІНГ СТУДІЯ QUICK CLEAN

Професійна хімчистка автомобіля
  • Хімчистка авто
  • Твердий віск
  • Безпечна чистка підкапотного простору
  • Полірування рояльного лаку
  • Чистка дисків
  • Нанокераміка
  • Антидощ
clean
clean-2
claen-3

Популярні питання

Чим відрізняється звичайна хімчистка авто від детейлінг хімчистки?
Під час детейлінг хімчистки ми опрацьовуємо кожен елемент салону автомобіля. Під словом кожен мається на увазі РЕАЛЬНО кожен елемент, кожна резиночка, кожен шов, кожен стик кузова, який йде по внутрішній частині. Якщо Вам повідомили на звичайній мийці, що за 4-6 години вони пропрацюють кожен елемент салону вони під цим мають на увазі протирання всіх елементів вологою ганчіркою, таку умовну хімчистку назвати детейлінг хімчисткою не можна. У детейлінг хімчистці уважно видаляються забруднення з КОЖНОГО елемента професійними хімічними засобами, які до того ж не викликають алергічних реакцій і є біорозкладними.
Скільки часу займає детейлінг хімчистка?
В руках досвідчених майстрів детейлінг хімчистка займає рівно день. Тобто майстри о 9:00 ранку почали працювати з автомобілем, і тільки до вечора вони завершують всю роботу. У людей без досвіду або з малою кількістю досвіду детейлінг хімчистки дана процедура займає 2 дні, і це нормально.
Чи можна очистити салон автомобіля до заводського стану?
Салон автомобіля як і будь-який інший матеріал має властивість зношуватися. Найголовніше джерело зносу – це тертя та інший механічний вплив. Якщо на детейлінг хімчистку приїжджає клієнт на автомобілі, на якому любить виїхати на полювання, салон не шкодує, в брудних чоботях, перевозив будматеріали і так далі, то такий салон автомобіля до заводського стану не повернути. Для того, щоб салон завжди залишався в стані близькому до заводського, його необхідно періодично чистити і доглядати за ним, тобто потрібні підтримуючі процедури. P.S Завжди стараємось максимально наблизити до цього стану!

Круто зробити в салоні хорошу хімчистку. Викинути з машини всі сліди реагентів, пролитої кави і затертих сидінь від одягу, білі сольові нальоти, пил і бруд.

Прибрати весь пил з щелин, до яких раніше не доходили руки. Зробити салон чистим і затишним, щоб провести літо в гарному настрої, дихати в машині на повні груди і не переживати за здоров’я дітей.

Що входить у вартість повної детейлінг хімчистки?
ВСЕ! Все що ви бачите в салоні! Кожна щілина, стеля, стійки, мийка вікон зсередини, чистка сидінь, підлоги, дверні карти, багажник, відділення під запасне колесо, весь пластик у інтер’єрі автомобіля, дверні петлі, ущільнювачі, консервація шкіри, пластику та ущільнювачів, нейтралізатор запаху та рекомендації від майстра про подальший професійний догляд, який не зашкодить Вашому салону! Наші пензлики та щіточки дістануть до кожного закутка!

Якість сервісу

В рамках послуги “Комплексна детейлінг хімчистка авто” ми відчистимо до ідеалу

Антидощ
Нанокераміка
Хімчистка авто